Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Грем Філліпс влаштував провокацію на адміністративному кордоні Криму

7 / 09 / 2016

Проросійський пропагандист Грем Філліпс влаштував провокацію на адміністративному кордоні з Кримом, повідомляє Держприкордонслужба України. Інцидент стався на неконтрольованій території недалеко від КПВВ “Каланчак”.

«Близько 11:00 прикордонники Херсонського загону, які несли службу в контрольному пункті «Каланчак», зафіксували роботу провокатора Грема Філліпса, який з боку тимчасово окупованого Криму, не перетинаючи адмінкордон, намагався спровокувати українських прикордонників», — йдеться в повідомленні. 

Провокатор ставив в’їжджаючим на півострів питання: «Крим — це Росія?». З тим же питанням він звертався до українських прикордонників, але жодної відповіді не отримав.

На відео, опублікованому Філліпсом, видно, що він відмовився надати українським прикордонникам паспорт і дозвіл на проведення відеозйомки. Також провокатор демонстративно заходив на пару кроків на контрольовану сторону адмінкордону, і відразу ж відходив, як тільки до нього наближалися українські прикордонники. У прикордонному відомстві відзначили, що весь цей час він перебував під постійним наглядом російських військових.

 

«На жаль, Грем Філліпс так і не перетнув адмінкордон, в якийсь момент помилково зазначивши, що” (…) він не ідіот», — йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини