Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Готуються до етапування назад в Крим: український генконсул відвідав політв’язнів Аліма Суфьянова та Сейрана Хайредінова

27 / 08 / 2021

26 серпня генеральний консул України у Ростові-на-Дону Тарас Малишевський відвідав українських політв’язнів Аліма Суфьянова та Сейрана Хайредінова у ростовському СІЗО-1.

Про це дипломат повідомив у коментарі QirimInfo.

За його словами, політв’язні вкрай збентежені тим фактом, що з дня на день їх мають етапувати назад до СІЗО Сімферополя, оскільки суд повернув їхню справу до прокуратури.

Алім Суфьянов

«Хлопці молоді та здорові. Але, потрапляючи у СІЗО, зі здоров’ям з’являються проблеми. Хайредінов скаржиться на те, що у нього якийсь висип на ногах, алергічні реакції через складні умови утримання. У них маленькі камери, відсутність нормального сонячного світла, свіжого повітря, обмежене харчування. Все це призводить до того, що хвороби з’являються навіть у молодих. У Аліма Суфьянова зі здоров’ям більш-менш нормально», — сказав Тарас Малишевський.

Сейран Хайредінов

Нагадаємо,  Алім Суфьянов та Сейран Хайредінов разом із Олександром Сізіковим, Емілем Зіядіновим, Ісметом Ібрагімовим, Вадимом Бектеміровим і Зекір’єю Муратовим — фігуранти четвертої Бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір». Їх затримали 7 липня 2021 року після обшуків у різних районах Криму.

Всіх затриманих обвинувачують у причетності до забороненої в Росії, але легальної в Україні організації «Хізб ут-Тахрір».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини