Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Голова» Бахчисарая подав у відставку

17 / 08 / 2016

Пост “голови” адміністрації Бахчисарая залишає Ігор Белецький. Про це повідомив російський «голова» Криму Сергій Аксьонов, передають «Ріа Новини (Крим)». За словами Аксьонова, Білецький сам написав заяву про звільнення з посади.

“Білецький до мене приїхав, посидівши, отримавши завдання, відрапортував, а вранці подав заяву. Я зрозумів, що йому нічого не потрібно, заяву його задовольнимо і призначимо нового керівника”, — сказав Аксьонов.

Ігор Белецький був обраний “головою” адміністрації Бахчисарая в кінці травня 2016 року. До цього, з 24 лютого, він був виконуючим обов’язки “голови” адміністрації, а ще раніше займав посаду головного податкового інспектора міста. Кадрові перестановки в Бахчисараї отримали широкий громадський резонанс після гучного корупційного скандалу навколо колишнього “керівника” адміністрації Володимира Верховода і “голови” міськради Юрія Гуляєва. Після того, як стало відомо про порушення відносно них кримінальних справ, місцеві жителі висловили їм недовіру. Верховод і Гуляєв подали у відставку 20 лютого, “депутати” міськради її підтримали.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини