Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «Українська Основа» оголошує набір на Студії жіночої політичної взаємодії (І етап)

8 / 05 / 2018

ГО «Українська Основа» запрошує громадських активісток, представниць бізнесу та державних службовців взяти участь у 3-етапній школі жіночого політичного співробітництва. Навчання включає в себе інтенстивні курси з психології, правозахисту, менеджменту проектів, лідерства та інше.

До кожної  професійної групи буде підібраний окремий ментор/менторка, яка буде супроводжувати групу до закінчення програми. Останнім етапом буде поїздка до однієї з західних областей України для ознайомлення та вивчення успішного досвіду колег.

Наша команда хоче підійти до цього навчання нестандарто і максимально наповнити освітній процес якістю. Для цього будуть запрошені найкращі лектори, а також експерти практичної політики.

Особливістю першого етапу – візит запрошеної гості, яка очолює Жіночу законодавчу раду у State House, Бостон, США.

Для участі у Студіях необхідно заповнити анкету до 15 травня включно 2018 року.

За додатковими питаннями можете звертатись за тел (093)668-8637 Соломія Бобровська або на пошту  theuacore@gmail.com

Кількість учасниць у Студіях обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також частково відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

Про ГО «Українська Основа»: Ми створилися у 2018 році, молоді, проте амбітні.  У складі організації 7 дівчат з досвідом ведення власного бізнесу, роботі в дипломатичних установах, на держслужбі та правохоронних органах. У кожної з нас – активна громадська позиція. Серед наших коліжанок хочемо все більше бачити представниць Луганської та Донецької області.  Для нас це можливість поділитися власним досвідом, попрацювати і вчитися разом з вами. Тому і творимо та організовуємо потужне навчання, яке точно буде відрізнятись від інших.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини