Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «КРИМСОС» запрошує постачальників узяти участь у тендері на надання комплексних готельних послуг

13 / 10 / 2023

ГО «КРИМСОС» в межах реалізації проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних  областях України» згідно з партнерськоою Угодою з УВКБ ООН № UKR01/2023/0000000308/000, 2023 р. шукає надавача комплексних готельних послуг (проживання, харчування, оренда конференц залу) у м. Вінниця з метою проведення навчального туру для спільнот ВПО. В разі Вашої зацікавленості, просимо надати цінову пропозицію згідно з вимогами, що зазначені в Додатку А Форма фінансової пропозиції.

Будь ласка, зверніть увагу, що зазначена кількість Послуг має прогнозований характер. Ця кількість не є зобов’язанням Замовника для її придбання/замовлення. Загальна кількість закупівлі може бути змінена і буде залежати від фактичних потреб та наявних коштів, шляхом надання окремих замовлень згідно з Договором. 

Ми були би вдячні за отримання Вашої пропозиції на адресу електронної пошти tender@krymsos.com не пізніше 12:00 20.10.2023. У темі листа обов’язково вкажіть «RFQ 10/23KrymSOS».  

Пакет наданих пропозицій повинен включати в себе:

  1. Цінову пропозицію за формою згідно з Додатком A (Фінансова форма пропозиції) до цього Запрошення. Форма включає прогнозований обсяг закупівлі. Оцінка пропозицій буде проводитися із урахуванням прогнозованого обсягу за найнижчою сукупною вартістю пропозицій.
  2. Реєстраційну форму Постачальника (Додаток С). Якщо Ви вже брали участь у тендерних процедурах Замовника, надавати Додаток С непотрібно.
  3. Кодекс поведінки Постачальника ООН (Додаток В). В разі Вашого погодження з ним, Вам потрібно підписати останню сторінку та надати у складі тендерної пропозиції.
  4. Копії установчих документів, підтвердження досвіду, інші документи. 

Пропозиції, надіслані пізніше зазначеного терміну до розгляду не прийматимуться.  

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням.

 До участі в тендері будуть допущені лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю в тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення ухвалюється Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.

Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення Учасників електронною поштою.

Чекаємо на Ваші пропозиції!

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі