Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО Крим СОС шукає ментора(-ку) із фандрейзингу

18 / 03 / 2021

Загальна інформація про проект

Громадська організація КРИМСОС в рамках угоди з УВКБ ООН UKR01/2021/MY/0000000274/000 виконує проект «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України». Проект включає проведення навчальних модулів, консультування та надання допомоги під час мережування для організацій та ініціативних груп ВПО в 15 регіонах західної та центральної України.

Опис програми

Цільова аудиторія менторської програми – представники громадських організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких організацій та ініціативних груп є дуже різною – від курсів англійської мови, робоклубів для дітей, створення соціальних гардеробів – до надання психологічної, юридичної допомоги, адвокації житлових питань та ін.

Основна мета менторської програми – надання консультативної допомоги з метою забезпечення теоретичного фундаменту, визначення та застосування інструментів фандрайзингу, які підходять для учасника програми (спільноти), розробки фандрайзингової стратегії для учасника програми (спільноти) та формування роботи фандрайзингової команди.

Завдання для менторів (-ок):

 1. Протягом програми ментор (або ментори) супроводжує від 1 до 4 громадських організацій/ініціативних груп. Тривалість менторської програми від 3 до 4 місяців. Ментор(-ка) (або ментори(-ки)) має вивчити запити учасників програми та провести одноденну зустріч-знайомство. Протягом зустрічі ментор(-ка) отримує детальну інформацію про діяльність громадських організацій/ініціативних груп, аналізує сильні та слабкі сторони, розробляє цілі та план розвитку, який фіксується в контракті на розвитку.
 2. Ментор(-ка) надає спільнотам дистанційні консультації, формує завдання та відстежує їх виконання. Консультації мають надаватись щотижнево для кожної спільноти протягом усієї менторської програми, тривалість кожної консультації – не більше 2 годин.
 3. У разі необхідності, ментор(-ка) надає учасникам додаткові консультації протягом періоду реалізації менторської програми.
 4. Ментор(-ка) 1 раз на два тижні складає звіт за результатами поточної роботи та направляє ГО «КримСОС».
 5. По завершенню програми, ментор(-ка) складає та надсилає ГО «КримСОС» звіт, що включає підсумки реалізації програми, а також рекомендації щодо подальшого розвитку учасників програми.

Критерії відбору менторів(-ок):

 • Мінімум 2 роки підтвердженого професійного практичного досвіду у сфері фандрайзингу
 • Досвід розробки фандрайзингових стратегій та підготовки фандрайзингових команд
 • Досвід формування організаційної готовності до фандрайзингу
 • Досвід написання грантових заявок та формування комунікаційних навичок / стосунків з донором (розвиток донорської бази, методи роботи з різними донорами)
 • Досвід підготовки та проведення краудфандингових кампаній
 • Досвід налагодження партнерства з бізнесом, медіа, меценатами та благодійниками з метою залучення коштів
 • Розуміння процесу та формування звітування донорам, меценатам, благодійникам, приватному бізнесу і т. д.
 • Мінімум 2 роки підтвердженого професійного досвіду в сфері менторства, коучінгу, консультування та інших суміжних сфер;
 • Вища освіта;
 • Можливість виїзду на зустрічі з учасниками менторської програми;
 • Можливість підтримки постійної комунікації з учасниками проекту;
 • Наявність ФОП 3-ї групи за наявністю відповідних КВЕД.
 • Досвід роботи з громадським сектором та з організаціями, що працюють у сфері внутрішнього переміщення буде перевагою.
 • Наявність відмінних комунікаційних та презентаційних навичок;
 • Толерантність та недискримінація у роботі з учасниками;
 • Неупередженість та нейтральність у судженнях;
 • Повага до індивідуальних особливостей учасників;
 • Уміння отримувати та використовувати відгуки з метою поліпшення відносин наставництва;
 • Наявність мотивації долучитися до посилення спільнот ВПО, які реалізовують суспільно корисні проекти.

Можливість дотримуватись принципів та політик ООН під час надання послуг, в тому числі, щодо протидії та недопущення сексуальної експлуатації та зловживання та Глобальних Компактних принципів ООН (http://unglobalcompact.org).

Для підтвердження відповідності критеріям ГО «КРИМСОС» буде перевіряти надані документи. Також з кандидатами можуть бути проведені співбесіди.

ГО «КримСОС» залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем(-ницею) конкурсу.

У межах конкурсу буде підтримана одна пропозиція, що відповідає технічному завданню і пропонує найменшу ціну. До участі у конкурсі допускаються комерційні пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Просимо звернути увагу!

Будуть розглянуті тільки ті кандидати, які повністю відповідають вимогам та надали всю інформацію в Google формі.

Оплата ментору(-ці) за послуги можлива тільки на безготівковий рахунок ТОВ або ФОП 3-ї групи за наявністю відповідних КВЕД.

Для участі у конкурсі, заповніть, будь ласка цю форму. Заявки приймаються до 31 березня 2020, 23:59.

За додатковою інформацією або в разі виникнення технічних проблем з заповненням форми, звертайтесь на пошту: community@krymsos.com або за телефоном +38(063) 077-16-19, +38(095) 031-53-97.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини