Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Геращенко: росіяни закрили адмінкордон, щоб не втекли їх дезертири зі зброєю

10 / 08 / 2016

У Криму ловлять дезертирів зі зброєю, які можуть виїхати на територію материкової України, заявив народний депутат Антон Геращенко в ефірі 112 каналу. За його словами, російська “влада” Криму вважає, що дезертири можуть стати джерелом інформації для української влади, і тому обмежила роботу пропускних пунктів на адміністративному кордоні.

“На території тимчасово окупованого Російською Федерацією Криму відбувся захід, а саме дезертирував ряд солдатів з російської військової частини, разом зі зброєю, сталася перестрілка, і вони зараз відловлюють своїх дезертирів, оскільки вони переживають, що дезертири можуть потрапити на територію України і стати цінними джерелами інформації про ситуацію в Криму і про моральний дух російських військ, тому вони переживають, щоб ці хлопці не потрапили в Україну. І для цього перекривають в’їзди-виїзди до Криму”, — заявив Геращенко.

Нагадаємо, в Криму російські правоохоронні органи розшукують п’ятьох озброєних чоловіків в камуфляжі. Вони підозрюються в скоєнні тяжкого злочину на території Армянська. Також з 7 серпня перекритий пропускний пункт Каланчак, пункти Чаплинка і Чонгра працюють з перебоями.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини