Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Гендиректор московського підприємства стане «міністром» ЖКГ Криму

11 / 07 / 2016

Генеральний директор московського підприємства «Головне управління житлово-комунального господарства» Сергій Карпов обійме посаду «міністра» житлово-комунального господарства Криму.

Колишній «міністр» ЖКГ Криму Олександр Жданов буде звільнений орієнтовно 15 липня, повідомляє «Кримінформ». Нагадаємо, кандидатура Карпова як ймовірного претендента на цю посаду вже називалася в кримських ЗМІ.

Раніше російський голова Криму Сергій Аксьонов відправив Жданова у відставку. «Причин для цього рішення кілька, і одна з них — низьке освоєння бюджетних коштів і низька реалізація програми з переселення з аварійного житла», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини