Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Газета «Кримська світлиця» припинила випуск в Криму і переїжджає до Києва

28 / 03 / 2016

Україномовна всеукраїнська суспільно-політична і літературна газета «Кримська світлиця» припинила випуск на півострові. У номері за 25 березня вказано, що це «останній випуск газети».

У матеріалі «Фронт всередині країни» зазначається, що 14 березня 2016 року вийшов наказ гендиректора Національного газетно-журнального видавництва про переведення редакції з Сімферополя до Києва. У той же час в матеріалі йдеться, що «тисячі відвідувачів сайту газети є найкращим доказом стабільного попиту на неї».

Кримські співробітники газети вважають таке рішення несправедливим і підкреслюють, що «практично, з самого початку «Кримська світлиця» – «своя серед чужих, чужа серед своїх» – змушена була вести боротьбу на двох фронтах: кримському і київському, вимагаючи від влади уваги до гуманітарних проблем українства в Криму».

Генеральний директор Національного газетно-журнального видавництва Андрій Щекун в коментарі «Крим.Реаліі» зазначив, що штатним працівникам газети запропоновані два реальних виходи із ситуації: переїзд до Києва і подальша робота на тих же посадах. І друга пропозиція – перейти на роботу за договором цивільно-правового характеру (ЦПХ). Тобто, в цьому випадку переїзд не буде потрібен.

Нагадаємо, Національне газетно-журнальне видавництво з травня 2015 року припинило друк газети, з тих пір газета виходила в електронному форматі. З того ж часу ведуться переговори про переїзд редакції до Києва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини