Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Гарні ініціативи, недосконала реалізація: з якими проблемами стикаються кримчани при користуванні українськими держпослугами

26 / 02 / 2021

Про це заявила координаторка ГО «КримSOS» Ольга Куришко під час телемарафону на каналі ДОМ, присвяченому Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Під час свого виступу Ольга Куришко навела приклади проблем, з якими стикаються кримчани, при користуванні українськими державними послугами.

«Стосовно навіть додатку “Дій Вдома” (він зараз просто “Вдома” називається) є питання взагалі його встановлення на телефон, оскільки в Криму немає українських операторів. І має відбуватися механічна заміна SIM-картки вже на КПВВ українському, встановлення зв’язку з мобільним інтернетом і встановлення додатку. Але не завжди є доступ до інтернету. Питання  з експрес-тестуванням воно також зараз достатньо проблематичне, оскільки, наприклад, припинили тестування на КПВВ “Каланчак” раптово. Ми це виявили, коли туди поїхали. Не було палива (для перевезення медперсоналу, — ред.). Ми почали з’ясовувати цю ситуацію і виявляється, якщо в постанові закладаються якісь механізми, то необхідно в подальшому придумувати як вони будуть використовуватися», — сказала Ольга Куришко.

Як ми повідомляли раніше, з 19 лютого пункт експрес-тестування на КПВВ «Каланчак» припинив свою роботу, через те, що Кабмін України, коли приймав постанову про відкриття пунктів тестування на адмінмежі з Кримом, не передбачив виділення коштів на їхню роботу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини