Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фільм про Джеляла: що чекати глядачеві – розповість КримSOS та автори проєкту

11 / 02 / 2022

15 лютого о 12:00 в приміщенні Українського кризового медіа центру (УКМЦ) відбудеться презентація проєкту створення фільму «Голос з Криму. Наріман Джелял». Про хід робіт над стрічкою та як кожен може допомогти ініціативі – розкажуть авторки проєкту спільно з КримSOS.

«Через мистецтво простіше показати історії людей, розповісти, як сьогодні утискають права кримських татар в окупованому Криму та як намагаються відстоювати їх різні активісти. Наріман – один з героїв сьогодення, і люди мають знати про нього», – розповідає Денис Савченко, голова правління КримSOS. 

Лабораторія журналістики суспільного інтересу – продюсерка Наталя Гуменюк та режисерка Анна Цигима – вже розпочали зйомки документальної стрічки.

«Нарімана затримали одразу після Кримської платформи. З Анею Цигимою ми саме перед тим зробили 3-тій наш спільний фільм про Крим (попередні були присвячені життю там, долі політв’язнів Сенцова/Кольченка, а також поверненню кримських татар з депортації). І коли зайшла розмова, стало очевидно, що критично бракує гарної розповіді, а в чому особливість Нарімана», – зазначає Наталя Гуменюк. 

Щоб зібрати гроші, для монтажу та інших витрат процесу створення фільму – запустили проєкт на Спільнокошті. Тепер кожен зможе долучитись до ініціативи та зробити так, щоб голос Нарімана почув весь світ.

Більше про Нарімана Джеляла та подробиці зйомки розкажемо під час презентації проєкту «Голос з Криму. Наріман Джелял».  

Спікери

  • Денис Савченко, голова правління КримSOS 
  • Наталя Гуменюк, продюсерка фільму
  • Анна Цигима, режисерка фільму 

Організатори: КримSOS та Лабораторія журналістики суспільного інтересу

Дата та час: 15 лютого (вівторок) з 12:00 до 13:00

Місце: УКМЦ, вул. вулиця Хрещатик, 2, Київ, 01001

Вхід вільний, проте учасникам потрібно попередньо зареєструватися та мати зелений сертифікат вакцинації чи негативний тест на коронавірус.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини