Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ: затриманий в якості «диверсанта» Панов не потребує адвоката

31 / 08 / 2016

Адвокат громадянина України Євгена Панова, якого російські силовики представляють як українського “диверсанта”, отримав від слідчого ФСБ документ про відмову від його послуг, передають «События Крыма». Адвокат був найнятий сім’єю Панова.

Слідчий у справі Панова пред’явив адвокату документ про те, що затриманий від послуг захисника нібито відмовився. При цьому пред’явлена адвокату довідка подана від імені слідчого, в ній немає ні підпису самого Панова, ні його рукописного тексту, де він пише про свою відмову.

Це суперечить нормам російського законодавства, яке на даний момент застосовується в Криму. Згідно з ч. 1 ст. 52 КПК РФ, відмова від послуг адвоката допускається лише з ініціативи підозрюваного і заявляється в письмовому вигляді.

Адвокат з такою «відмовою» не згоден і має намір її оскаржити. Такі дії російських «правоохоронців» порушують права затриманого на справедливий суд. Крім того, вони можуть свідчити про намір приховати наслідки незаконних методів впливу на Панова під час допитів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини