Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ затримала в Криму двох осіб, які нібито готували теракт у навчальному закладі

9 / 04 / 2021

Про це повідомляє прес-служба ФСБ.

«В результаті проведених заходів затримано двох громадян Росії, 1992 і 1999 років народження, які є прихильниками забороненої в Російській Федерації міжнародної терористичної організації “Хайят Тахрір аш-Шам”, які здійснювали підготовку збройного нападу з використанням саморобних вибухових пристроїв на одну з освітніх установ м. Сімферополь. Після скоєння злочину терористи планували виїхати транзитом через Україну і Туреччину на територію Сирії для вступу до міжнародної терористичної організації», — йдеться у повідомленні.

В оселях затриманих російські силовики нібито вилучили компоненти вибухівки та інструкції з її виробництва. Також ФСБ нібито виявила переписку з «емісарами міжнародної терористичної організації» з «обговоренням запланованих терактів».

Проти затриманих порушили кримінальну справу за ч. 1.1 ст. 205.1 (сприяння терористичній діяльності), ч. 2 ст. 205.2 (пропаганда тероризму) і ч. 1 ст. 223-1 (незаконне виготовлення вибухових пристроїв) КК РФ. Також ФСБ планує додати до справи обвинувачення за ст. 30 і ст. 205 (підготовка до терористичного акту в складі групи осіб) КК РФ.

Вибір редакції

Ще Новини