ФСБ відкрило справу проти Олега Зубкова

25 / 09 / 2015

Проти екс-депутата Верховної Ради Криму, власника зоопарку «Казка» і парку левів «Тайган» Олега Зубкова поліція Ялти порушила кримінальну справу.  Його звинувачують у нібито фіктивної реєстрації іноземних громадян. Про це колишній нардеп написав у своєму особистому блозі.

 «Вчора з Оксаною (своєю дружиною) дізналися про чергову кримінальну справу, порушену на нас поліцією Ялти, за факт, нібито фіктивної реєстрації іноземних громадян. Більшого маразму від російського законодавства ми не очікували», – заявив Зубков.

Причина в тому, що близько року тому до сім’ї Зубкових приїхала родина друзів з Молдавії, членів якої екс-нардеп зареєстрував у своїй квартирі на вул. Садовій в Ялті, де Зубкови самі давно не проживають.

Друзі погостювали і поїхали, але через 8 місяців люди з ФСБ зацікавилися ними.

«Через 8 місяців якісь дивні люди з ФСБ стали приходити і цікавитися, кого ми там поселяли. Сьогодні сталася розв’язка у вигляді порушення кримінальної справи за статтею, що передбачає реальний строк від 3-х до 5-ти років позбавлення волі, здається», – обурюється колишній нардеп Зубков.

Вчора відбувся перший допит, на якому Зубков був присутній в якості свідка.

«Сидів я на цьому допиті і думав: «Так тобі й треба, більше всіх бігав з прапорами і хотів в Росію»… Ми вже й так зрозуміли, що потрапили в поліцейську державу, де слідчих і прокурорів на душу населення більше ніж де-небудь. Очевидно, що порушити кримінальну справу в РФ можна проти кого завгодно і з приводу, було б бажання. Загалом, є над чим замислитися», – підсумував підозрюваний.

Вибір редакції

Ще Новини