Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ проводить обшуки у голів регіональних меджлісів в Криму

30 / 11 / 2015

Сьогодні, в окупованому Криму співробітники російського ФСБ проводять обшуки у керівників Кіровського та Совєтського регіональних меджлісів кримських татар.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, обшуки пов’язані з підривом електроопор у Херсонській області: «Сьогодні о 6 ранку з обшуком співробітники ФСБ з’явилися в будинок голови Кіровського регіонального меджлісу Екрем Абдульватова. Сказали, що обшук пов’язаний з відкритою кримінальною справою, щодо підриву електроопор в Херсонській області. В результаті близько двогодинного обшуку нічого вилучено не було».

Про обшуках у голови регіонального Медждліса Кіровського району заявив член кримськотатарського Меджлісу Ескендер Барієв.

«В даний момент ФСБ проводить обшук у заступника голови регіонального Меджлісу Радянського району Рустема Меннанова, у голови регіонального Медждліса Кіровського району Екрем Абдульватова», — повідомляє Барієв.

Нагадаємо, 25 листопада російське управління ФСБ порушило кримінальну справу за фактом диверсії — підриву опор високовольтних ліній, що постачають на Кримський півострів електроенергію. «Прокурор» Криму Наталія Поклонська заявила про намір особисто контролювати хід розслідування справи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини