Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

ФСБ продовжила слідство у справі активіста Сулеймана Кадирова

9 / 12 / 2016

ФСБ РФ по Криму продовжило до 7 лютого 2017 року слідство щодо активіста, члена регіонального меджлісу Сулеймана Кадирова. Про це QirimInfo повідомив Кадиров.

Нагадаємо, в жовтні проти Кадирова порушили кримінальну справу за статтею 280.1. КК РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

За версією слідства, Кадиров розмістив у своєму акаунті в Facebook відеоматеріал блогера Дем’яна Демьянченко під назвою «Новий батальйон». У ролику Демьянченко висловлювався на підтримку батальйону «Крим» і закликав вести війну проти Росії заради повернення Криму. У протоколі також говориться, що Кадиров залишив під відеозверненням коментар наступного змісту: «Я, Сулейман Кадиров, погоджуюсь: Крим – це Україна. Завжди таким був і буде. Дякую автору за відео. Підтримую».

В рамках слідства буде проведена лінгвістична експертиза відеозвернення блогера та коментаря Кадирова. Адвокат Еміль Курбедінов пов’язує продовження періоду слідства з проведенням лінгвістичної експертизи.

«Ми чекаємо результатів експертизи. На експертизу були відправлені скріншоти з його комп’ютера і коментар під відео. Вони [слідчі] сильно завантажені, таких експертиз проводиться дуже багато зараз. Результатів можна чекати по кілька місяців. Крім того, можливо слідство ще не до кінця зібрало доказову базу», – пояснив адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини