Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ не пускає адвоката до викраденого в Криму силовиками українця

15 / 03 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката українця Еміля Курбедінова.

За його словами, слідчий стверджує, що Єсипенко сам відмовився від захисника. Курбедінов планує переконатися в цьому, отримавши копію документа про відмову.

«Єдине, що нам на даний момент відомо, що він, ймовірно, знаходиться в СІЗО-1 Сімферополя і проти нього порушено кримінальну справу», — сказав адвокат.

Як повідомила QirimInfo дружина Владислава Єсипенка Катерина, її чоловік — мешканець Кривого Рогу і виїхав до Криму у справах у лютому. 10 березня він перестав виходити на зв’язок. 11 березня Катерина Єсипенко звернулася до Еміля Курбедінова з проханням знайти чоловіка.

12 березня адвокат повідомив жінці, що її чоловіка затримали і йому інкримінують ч.1. ст. 223-1 КК РФ (Незаконні виготовлення, переробка або ремонт вогнепальної зброї, його основних частин (за винятком вогнепальної зброї обмеженого ураження), а так само незаконне виготовлення боєприпасів). Також Еміль Курбедінов повідомив, що Владиславу Єсипенку обрали запобіжний захід у вигляді арешту до 11 травня.

За інформацією адвоката, Владислав Єсипенко був присутній на акції до дня народження Тараса Шевченка в Сімферополі 9 березня.

Також, як ми раніше повідомляли, разом з Владиславом Єсипенком зникла і мешканка Алушти Єлизавета Павленко. За інформацією «Кримської солідарності», перед зникненням їх обох бачили біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Сімферополі.

Пізніше, Єлизавету Павленко відпустили. Вона розповіла, що 10 березня вона разом з Владиславом Єсипенком виїхала із Сімферополя на машині. На Ангарському перевалі (через нього проходить траса Сімферополь — Алушта) їх зупинили силовики з ФСБ в масках і розділили. Її відвезли додому і провели обшук, який тривав близько чотирьох годин, а Владислава Єсипенка вона більше не бачила. У активістки вилучили всю техніку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини