Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ намагалася завербувати в Криму дніпровського волонтера

13 / 06 / 2016

В окупованому Криму співробітники Федеральної Служби Безпеки РФ намагалися завербувати дніпровського волонтера Наталію Ващенко.

Як повідомила Ващенко в ефірі «Громадське радіо», пропозиція «співпрацювати» надійшла від співробітників ФСБ під час допиту.

«На мене морально тиснули, лякали тим, що посадять, моніторили сторінку в Facebook, цікавилися військовими, які у мене в друзях. Дуже цікавилися інформацією про кримчан, які воюють в АТО. Мабуть, їм потрібні інформатори, і вони мені відкрито пропонували співпрацювати», — розповідає вона.

Також, за словами Ващенко, їй ставили питання, пов’язані з волонтерською діяльністю.

«Мені прямо поставлене було питання, чи допомагала бійцям АТО, чи була я в зоні конфлікту. Коли я поцікавилася, яка їм до цього справа, вони мені пояснили, що найбезпосередніша, тому що я громадянка Росії, оскільки за російськими законами всі мешканці Криму, які мають кримську прописку на момент референдуму, є громадянами Росії», — стверджує Ващенко.

Нагадаємо, в окупованому Криму співробітники Федеральної Служби Безпеки РФ провели обшук у дніпровського волонтера Наталії Ващенко.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини