Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Freedom House: «влада» в Криму придушує інакодумство

27 / 01 / 2016

Міжнародна неурядова організація, яка проводить дослідження для підтримки демократії, політичних свобод і прав людини, Freedom House вважає, що до 2015 був найгіршим за останнє десятиліття за рівнем свободи у світі, у тому числі в окупованому Криму.

Як повідомляють «Крим Реалії», правозахисники відзначають, що в Крим зараз переживає «драматичні невдачі» в питанні дотримання демократичних норм.

Директор з досліджень Freedom House Дженніфер Данем повідомляє, що «влада» на півострові придушує інакодумство, у тому числі шляхом відключення незалежних засобів інформації та обмеженням можливостей представників громадянського суспільства, особливо кримських татар. Також, зазначає експерт, російська влада на півострові вигнала або заарештувала супротивників російської окупації Криму.

Данем додала, що Україна «зберегла демократичні завоювання», після того як вдалося вигнати Президента України Віктора Януковича в 2014 році, але збройний конфлікт на Донбасі між українськими військами і підтриманими Росією сепаратистами, суперечки на рахунок децентралізації і протистояння між провідними політичними діячами та олігархами гальмували ці процеси в країні.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини