Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Freedom House: Ільмі Умеров затриманий необгрунтовано

27 / 08 / 2016

Американська правозахисна організація Freedom House опублікувала заяву на підтримку заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. 

“Влада в Криму повинна негайно розслідувати повністю необґрунтоване затримання Ільмі Умерова”, — повідомив в заяві Роберт Герман, віце-президент програм надання допомоги в надзвичайних ситуаціях і багатосторонній адвокації.

У заяві наголошується, що в Криму поширене переслідування кримських татар, а привід для затримання є сфабрикованим.

“Переслідування кримськотатарської культури залишається широко поширеним явищем на півострові, і ця сфабрикованість затримання повертає нас до радянської практики примусу до мовчання дисидентів”, — відзначають правозахисники.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров за рішенням російського суду Сімферополя був поміщений на примусову психіатричну експертизу. Вчора акції на його підтримку пройшли у ВаршавіБрюсселіБерліні та Києві.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини