Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фінансування будівництва Керченського мосту припинено

8 / 06 / 2016

Фінансування будівництва моста через Керченську протоку, яке веде компанія Аркадія Ротенберга “Стройгазмонтаж”, тимчасово призупинено, повідомляє Forbes.

Останній раз гроші “Стройгазмонтаж” на будівництво моста перераховували з бюджету в грудні 2015 року. Намічена на 2016 рік виплата 65,4 мільярда рублів поки так і не здійснена. Про це йдеться в листі, направленому гендиректором “Стройгазмонтаж” Андрієм Кириленко на ім’я першого заступника міністра транспорту Євгена Дітріха і голови Росавтодора Романа Старовойта.

У листі Кириленко вказує, що компанія не може будувати міст запланованими темпами і інвестувати у закупівлю дорогого будівельного обладнання через затримку оплати виконаних робіт. За словами джерела видання, через проблеми з фінансуванням на будмайданчику вже не вистачає обладнання.

Причиною затримки виплати стало те, що з 2016 року великі державні будівництва, включаючи Керченський міст, в масовому порядку переводяться зі звичного розширеного банківського обслуговування на казначейське.

За словами представника Мінтрансу, всі документи для цього перекладу спрямовані на розгляд в уряд, зміни будуть затверджені до кінця червня. У Росавтодорі також підкреслили, що гроші з бюджету вже виділені і будуть перераховані підряднику, як тільки завершиться переклад держконтракту на казначейський супровід.

Вибір редакції

Ще Новини