Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фільм від КримSOS показують на міжнародному благодійному заході

26 / 07 / 2022

Показ короткометражного фільму «Mıqlar» («Цвяхи») від КримSOS стартував в межах міжнародних благодійних онлайн-показів на підтримку українських кінематографістів. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

«Глядачі зі всього світу можуть подивитись стрічку “Mıqlar” від КримSOS. Показ стартував цього тижня в межах благодійних онлайн-показів. Усі кошти за перегляд фільму “Mıqlar” підуть на підтримку українського кінематографа», –  розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Переглянути «Mıqlar» та інші фільми можна на платформі PANTAFLIX Technologies, куди щотижня додаватимуть нові стрічки українських режисерів. Вартість благодійних внесків за перегляд фільмів учасників складає €5 та €10. Благодійні онлайн-покази організовує міжнародна ініціатива «Кінематографісти для України». «Mıqlar» став однією зі стрічок, що допомагають збирати кошти на підтримку українського кінематографу.  

Фільм “Mıqlar” (“Цвяхи”) створено режисером Ернесом Сарихаліловим за підтримки КримSOS та Державного агентства України з питань кіно. Продюсеркою виступила співзасновниця ГО КримSOS Таміла Ташева, яка наразі обіймає посаду Постійної представниці Президента України в Автономній Республіці Крим. «Mıqlar» є учасником багатьох національних та міжнародних фестивалів, отримав нагороду «Найкращий фільм» на Westminster Film Festival у Великій Британії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини