Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фільм від КримSOS покажуть на благодійному заході

25 / 06 / 2022

7 липня короткометражний фільм “Mıqlar” (“Цвяхи”) від КримSOS покажуть на благодійних показах на підтримку українських кінематографістів. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“КримSOS створив фільм “Mıqlar” чотири роки тому. І зараз у 2022 році він дуже актуальний. Адже історія головного героя схожа на долю десятків тисяч українців, які втратили свій дім та намагаються побудувати життя на новому місці,” –  розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Фільм “Mıqlar” відкриватиме “Благодійні покази на підтримку українських кінематографістів” 7 липня. Онлайн захід організовує ініціатива “Кінематографісти для України“, яка була створена після 24 лютого – дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

Короткометражний фільм “Mıqlar” (“Цвяхи”) створив режисер Ернес Сарихалілов за підтримки КримSOS та гранту Президента України. Продюсеркою виступила співзасновниця ГО КримSOS Таміла Ташева, яка наразі обіймає посаду Постійної представниці Президента України в Автономній Республіці Крим. Прем’єра стрічки відбулася у 2018 році в рамках 47-го кінофестивалю «Молодість». “Mıqlar” став учасником та призером багатьох українських та міжнародних фестивалів, також отримав нагороду “Найкращий фільм” на Westminster Film Festival у Великобританії.

Вибір редакції

Ще Новини