Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Фігуранти справи «Хізб ут-Тахрір» засуджені до 5 і 7 років ув'язнення

7 / 09 / 2016

Військовий окружний суд в Ростові-на-Дону виніс вирок кримським мусульманам, обвинуваченим у створенні та участі у діяльності ісламської організації “Хізб ут-Тахрір”, повідомляє Інтерфакс.

Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваитов і Юрій Примов, що були обвинувачені в участі в діяльності терористичної організації, отримали по 5 років позбавлення волі в колонії загального режиму. 

За словами адвоката Еміля Курбедінова, його підзахисному Руслану Зейтуллаєву суд перекваліфікував частину 1 (організація осередку терористичної організації) статті 205 на частину 2 (участь в діяльності). У підсумку замість затребуваних прокурором 17 років, Зейтуллаєв був засуджений до 7 років.

Обвинувачені прийшли на оголошення вироку в майках з написами “Кримські татари” і “Виставу закінчено”, а роти заклеїли пластиром.

Партія “Хізб ут-Тахрір” заборонена в РФ і вважається терористичною. За звинуваченням в участі в її діяльності в Криму заарештовано ще 8 мусульман. Останнє слово обвинувачених і подробиці справи можна прочитати тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини