Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранти справи «Хізб ут-Тахрір» засуджені до 5 і 7 років ув'язнення

7 / 09 / 2016

Військовий окружний суд в Ростові-на-Дону виніс вирок кримським мусульманам, обвинуваченим у створенні та участі у діяльності ісламської організації “Хізб ут-Тахрір”, повідомляє Інтерфакс.

Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваитов і Юрій Примов, що були обвинувачені в участі в діяльності терористичної організації, отримали по 5 років позбавлення волі в колонії загального режиму. 

За словами адвоката Еміля Курбедінова, його підзахисному Руслану Зейтуллаєву суд перекваліфікував частину 1 (організація осередку терористичної організації) статті 205 на частину 2 (участь в діяльності). У підсумку замість затребуваних прокурором 17 років, Зейтуллаєв був засуджений до 7 років.

Обвинувачені прийшли на оголошення вироку в майках з написами “Кримські татари” і “Виставу закінчено”, а роти заклеїли пластиром.

Партія “Хізб ут-Тахрір” заборонена в РФ і вважається терористичною. За звинуваченням в участі в її діяльності в Криму заарештовано ще 8 мусульман. Останнє слово обвинувачених і подробиці справи можна прочитати тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини