Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранти справи “Хізб ут-Тахрір” розповіли про побиття і погрози слідства

22 / 12 / 2016

Захист фігурантів справи “Хізб ут-Тахрір” повідомила про побиття підозрюваних в СІЗО. Так, адвокат Теймура Абдуллаєва Еміль Курбедінов розповів про погрози з боку “спецназу ФСБ” в сторону свого підзахисного і інших фігурантів справи.

“Теймур встиг передати, що спецназ ФСБ возить їх як колоди, лежачи на підлозі в автобусі. Найчастіше загрожують застосуванням фізичної сили, якщо поворухнешся. Слідчий, при мені сказав Теймуру, щоб він швидко зі стільця не вставав, а то з хлопцями краще не жартувати “, – написав Курбедінов.

Також Узеир Абдуллаєв зробив заяву в суді про те, що його возять на слідчі заходи в наручниках, руки за спиною, лежачи на підлозі машини. Абдуллаєв розповів, що його неодноразово били в живіт і по ногах. Про це написала його дружина зі сторінки Абдуллаєва в Facebook.

“Узеир заявив про те, що на допит до слідчого його везли, прикувавши руки в наручники за спіну.Ударілі його в живіт і по нозі, поклали на підлогу в машину обличчям вниз … Як правило такі” проф заходи “проходять за наказом слідчого (Горбачов Р.С.), а працівники СІЗО — виконавець”, — написала Абдуллаєва.

Сьогодні Верховний “суд” Криму відхилив апеляційні скарги на продовження арешту ряду фігурантів справи “Хізб ут-Тахрір”. Еміль Джемаденов, Узеір і Теймур Абдуллаєва залишені під арештом до 11 березня 2017 року, Вадим Сірук – до 8 лютого 2017.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини