Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранти «справи диверсантів» спочатку були заарештовані за адмінпорушення

25 / 08 / 2016

Андрій Захтій, фігурант так званої «справи кримських диверсантів» відразу після затримання отримав 15 діб за дрібне хуліганство. За хуліганство притягувався і його передбачуваний спільник Редван Сулейманов. Про це повідомляє «Комерсант».

«Андрій Захтій, як випливало з його свідчень, даних ФСБ, в ніч на 7 серпня повинен був забрати на автомобілі групу українських «диверсантів» біля кладовища в селі Суворове поблизу Армянська. На місці, за його словами, він побачив перестрілку і був затриманий співробітниками ФСБ. Втім, останні не стали оформляти його затримання як підозрюваного у скоєнні тяжких злочинів», – пише газета.

За даними бази судових рішень, на наступний день, 8 серпня 2016 року, суддя Залізничного райсуду Сімферополя Тетяна Белінчук винесла постанову про призначення Андрію Захтію покарання за «дрібне хуліганство».

Раніше за хуліганство Красноперекопським районним судом було призначено адміністративне покарання ще одному фігуранту «справи диверсантів» Редвану Сулейманову.

Після відбуття 15 діб за хуліганство він був затриманий співробітниками ФСБ, які спочатку звинуватили його у «пособництві учасникам незаконного збройного формування» (ст. 208 КК), а потім і в «сприянні диверсантам» (ст. 281 КК).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини