Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранти 1-ї та 2-ї “бахчисарайських груп” потребують медогляду – Генконсул України в Ростові-на-Дону

31 / 01 / 2022

Рустему Сейтмеметову та Осману Сейтумерову потрібен огляд офтальмолога у зв’язку з погіршенням зору, а Сейрана Салієва мучить сильний кашель після невідомої перенесеної хвороби.

Про це повідомляють генконсул України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський та консул Сергій Юрченко після зустрічі з політв’язнями другої та третьої Бахчисарайських груп у “справі Хізб ут-Тахрір”.

Зокрема, проблеми з різким падінням зору політв’язні пов’язують з поганим освітленням камери. В умовах такого освітлення їм доводиться читати велику кількість документів. Крім того, Осман Сейтумеров скаржиться на біль у спині.

Сейран Салієв поскаржився, що після тяжко перенесеної хвороби, яка супроводжувалася температурою, він має сильний кашель. Імовірно, організм так відреагував на “важке” повітря в камері.

Генконсульство має намір звернутися на адресу ГУ ФСВП по Ростовській області з клопотанням щодо проведення необхідного огляду.

28 жовтня суддя Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону оголосив вирок у справі «третьої групи Бахчисарайської Хізб ут-Тахрір». У результаті Сейтумера Сейтумерова, Османа Сейтумерова, Рустема Сеітмеметова та Амета Сулейманова засудили до термінів від 12 до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини