Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранту справи «диверсантів» пред'явили звинувачення

6 / 09 / 2016

Громадянину України Андрію Захтею висунуто звинувачення у пособництві тероризму, повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на Кримську правозахисну групу.

За словами експертів КПГ, це можуть бути або «терористичні статті», або статті за «спробу диверсії організованою групою осіб», оскільки при проведенні обшуку дружині затриманого Оксані Захтей говорили про нібито участь чоловіка у диверсійній групі.

Також вона розповіла, що до її чоловіка застосовували тортури, в тому числі і електрострумом, а також шантажували дружиною і маленькою дочкою.

“Йому говорили, що мене депортують, а дочку віддадуть до дитбудинку”, — говорить Оксана.

Вчора, за словами жінки, Андрій Захтей відмовився від частини своїх свідчень. У п’ятницю його повинні відправити на чергову експертизу.
Нагадаємо, в Криму заарештували вже 9 підозрюваних у так званій справі «українських диверсантів». На сьогоднішній день відомі імена трьох затриманих: жителя Енергодара Євгена Панова, кримського переселенця із Запоріжжя Редвана Сулейманова і кримчанина Андрія Захтея. Панов і Захтей арештовані російським судом на два місяці. Судити їх будуть на території Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини