Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» залишили під арештом ще на три місяці

7 / 07 / 2016

 

“Київський районний суд” Сімферополя продовжив чотирьом фігурантам справи “Хізб ут-Тахрір” Енверу Мамутову, Ремзі Меметову, Зеврі Абсеітову і Рустему Абільтарову арешт на три місяці. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань. Дружина Меметова – Ельміра, повідомила виданню, що під вартою четверо заарештованих залишаться до 11 жовтня. За її словами, засідання пройшло 6 липня по запобіжному заходу для всієї “бахчисарайської четвірки”.

“Суд, як уже зазвичай, не взяв до уваги сімейні обставини чоловіків – у кожного діти, літні батьки і сім’ї залишилися без годувальників. Ще й арешт не на два, а на три місяці продовжили, нібито слідство не встигає працювати”, – розповіла Ельміра Меметова.

Вона також повідомила, що засідання “суду” проводили у великій залі, і на нього допустили всіх бажаючих.

“Це був перший день мусульманського свята Ораза-байрам. Для нас подарунком стало те, що ми змогли просто побачити своїх чоловіків, а діти – батьків”, – додала дружина Ремзі Меметова.

Нагадаємо, 12 травня в окупованому Криму в Бахчисараї збройні російські силовики провели обшуки у кримських татар. Після обшуків були затримані четверо жителів Бахчисараю Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов. Пізніше вони були арештовані на 2 місяці. Російські силовики підозрюють їх у зв’язках із забороненою в РФ організацією Хізб ут-Тахрір.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини