Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» призначили примусову психіатричну експертизу

3 / 11 / 2016

Адвокат Еміль Курбедінов повідомив про призначення фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» примусової стаціонарної психіатричної експертизи.

«Моєму підзахисному Вадиму Сіруку було представлено для ознайомлення постанову слідчого ФСБ про призначення примусової стаціонарної психіатричної експертизи щодо шістьох кримських татар мусульман, в тому числі і щодо Вадима. Всі шестеро – обвинувачені в «справі Хізб ут-Тахрір» – Ялтинська шістка заарештованих (Ялта, Алушта, Краснокам’янка) – Муслім Алієв, Вадим Сірук, Евер Бекіров, Емір-Усеїн Куку, Рефат Алімов, Арсен Джеппаров», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

За словами адвоката, таке рішення було викликано відмовою заарештованих кримських татар від психіатричної експертизи.

«Зазначена позиція арештантів обґрунтовується просто – це в знак солідарності з Ільмі Умеровим. Також вони вважають, що немає будь-якої законної  підстави проводити щодо них будь-які психіатричні експертизи, і робиться це лише для підстраховки слідства. Зазначені дії слідства – принижують їх честь і ділову репутацію; під час проходження амбулаторної експертизи вони відмовляються відповідати на питання, що стосуються справи – тому їм призначають примусові стаціонарні експертизи», – повідомив Курбедінов.

Вчора, адвокат Едем Семедляев також розповів, що по відношенню до мусульман, які проходять по «справі Хізб ут-Тахрір», буде проведена примусова стаціонарна психіатрична експертиза.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини