Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігурантам «бахчисарайської справи Хізб ут-Тахрір» продовжили арешт на два місяці

10 / 01 / 2017

У вівторок 10 грудня Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт чотирьом фігурантам «бахчисарайської справи Хізб ут-Тахрір». Ремзі Меметов, Енвер Мамутов, Зеврі Абсеітов та Рустем Абільтаров залишаться під вартою до 12 квітня, про це у коментарі Крим.Реалії повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«Термін утримання під вартою всім чотирьом продовжили до 12 квітня. Двох з них просто не доставили до зали суду: Меметова та мого підзахисного Мамутова. Так як вони знаходяться на примусовому психіатричному стаціонарі», – розповів Курбедінов.

За словами адвоката, засідання проходило в маленькому залі і туди не пустили частину слухачів.

«Я особисто бачив, як з цього приводу слухачі склали в будівлі суду скарги. Я думаю вони будуть звертатися на ім’я голів і в інші інстанції з приводу того, що їх, як слухачів, не пустили на судове засідання», – повідомив він.

Курбенідов додав, що за цим рішенням суду буде подаватися апеляція, так як воно «нічим не обгрунтоване».

Нагадаємо, 12 травня 2016 року в Бахчисараї російські силовики провели серію обшуків. В результаті були затримані: Зеврі Абсеітов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров і Енвер Мамутов. ФСБ Криму підозрює їх в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини