Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва залишили в СІЗО до 8 квітня

17 / 02 / 2017

Сьогодні, 17 лютого, Верховний суд Криму відхилив апеляційні скарги фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва та його адвоката Сергія Легостова. Муслім Алієв залишиться під вартою до 8 квітня. Про це з посиланням на адвоката повідомляє кореспондент QirimInfo.

«В черговий раз вони [судді] не знайшли підстав для задоволення скарг. Вирішили, що Муслім може знищити речові докази, які знаходяться в особливо охоронюваному місці, що він може загрожувати свідкам або іншим учасникам процесу або ж кудись втекти. Тобто, зробити якісь інші нові злочини, яких ні Алієв, ні інші затримані не збираються робити. Тобто, суд володіє, як я вважаю, якимись надзвичайними здібностями, за допомогою яких він може передбачити будь-які подальші дії Алієва», – пояснив адвокат.

За словами Легостова, його підзахисний заявив відвід всьому складу колегії суддів і прокурору, адвокат його підтримав, проте суд не задовольнив.

Також на цьому судовому засіданні суд не дозволив бути присутнім неповнолітньому синові Алієва – 13-річному Ільясу.

«Минулого разу ні прокурор, ні суддя не заперечували з приводу присутності двох неповнолітніх дітей Алієва, а сьогодні і суд, і прокурор відмовили в присутності одній неповнолітній дитині», – розповів адвокат.

Муслім Алієв, Вадим Сірук, Емір-Усеїн Куку, Енвер Бекіров, Рефат Алімов і Арсен Джеппаров є фігурантами ялтинського «справи Хізб ут-Тахрір».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини