Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігуранта справи «Хізб ут-Тахрір» Мусліма Алієва відвезли на психіатричну експертизу

17 / 11 / 2016

Одного з шістьох заарештованих в Ялті у справі «Хізб ут-Тахрір» відправили в психіатричну лікарню для проходження примусової експертизи. Про це 17 листопада на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«На даний момент чекаємо підтвердження або спростування інформації. Мусліма Алієва, обвинуваченого за ч. 1, ст. 205.5 КК, по так званій «справі Хізб ут-Тахрір», з шести заарештованих по Ялтинському регіону і Алушті, вивезли в психіатричну лікарню, скоріш за все, для примусової психіатрії», – написав адвокат.

За інформацією Курбедінова, Муслім, як і інші заарештовані, в підтримку Ільмі Умерова, відмовився від проходження «добровільної» психіатрії.

«Ми припускаємо, що ФСБ розпочало реалізацію масової каральної психіатрії щодо шістьох кримських татар мусульман. Неприпустимо в 21 столітті садити людей у ??психушки за їхні погляди та політичну позицію. Це вже переходить усі мислимі і немислимі рамки російської боротьби з інакодумцями кримськими татарами мусульманами», – сказав Курбедінов.

Нагадаємо, на початку листопада кримський адвокат Едем Семедляев повідомляв, що обвинуваченим у справі «Хізб ут-Тахрір» призначили примусову психіатричну експертизу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини