Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігурант справи «диверсантів» Володимир Дудка не отримує необхідну медичну допомогу в СІЗО

14 / 12 / 2016

Фігурант справи «українських диверсантів» Володимир Дудка не отримує належного медичного обслуговування в СІЗО №1 Сімферополя. Про це в коментарі QirimInfo розповів син арештованого Ілля Дудка.

За словами Іллі Дудки, у його батька ще з часів військової служби був ряд хронічних захворювань.

«У батька ряд хронічних захворювань: виразка шлунка, часті головні болі, болі в серці, а також простатит. Передавати ліки вдається, але це ускладнюється через те, що в СІЗО вимагають сертифікати на ліки. Перший раз ліки вдалося передати через два тижні, як його затримали. Вчора [13 грудня], коли я передавав ліки, він знову попросив ліки від простатиту, я так розумію ті у нього вже закінчилися», – розповів Ілля.

За його словами, вчора Володимира Дудку відвідав адвокат за угодою Оксана Железняк: «вони проходили слідчі заходи».
Раніше адвокат Оксана Железняк повідомляла, що на її підзахисного здійснювався тиск з боку силовиків. Так, в ході спілкування з адвокатом Дудка повністю заперечував свою причетність до злочину, в якому його звинувачують. Він сказав, що дав свідчення під примусом в присутності адвоката за призначенням Оксани Акуленко. Тоді ж адвокат повідомила, що зовнішній вигляд її підзахисного був вкрай болючим.

Нагадаємо, капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка був затриманий співробітниками ФСБ 9 листопада в Криму за підозрою в причетності до підготовки диверсій на території півострова. Тоді ж були затримані експерти аналітичного центру «Номос» Дмитро Штибліков та Олексій Бессарабов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини