Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

Фігурант «справи диверсантів» Андрій Захтей попросив позбавити його російського громадянства

9 / 03 / 2017

Андрій Захтей обвинувачений у «справі диверсантів» написав заяву з проханням позбавити його російського громадянства, отриманого в 2014 році в Криму, повідомляє Медуза.

«Щодо мене сфальсифіковано звинувачення в особливо тяжкому злочині, і я дуже розчарований в судовій і правоохоронній системі Росії, у відсутності демократичних цінностей і верховенства закону, в зв’язку з чим не бажаю залишатися громадянином цієї країни», – сказано в заяві Захтея, адресованого в управління ФМС Росії по республіці Крим.

Адвокат Андрія Захтея Олександр Попков пояснив, що у його підзахисного крім російського є і українське громадянство.

Однак, закон «Про громадянство Російської Федерації» не дозволяє позбавлятися громадянства обвинуваченим у кримінальних справах.

Нагадаємо, Андрій Захтей був затриманий в Криму російськими силовиками в серпні разом з Євгеном Пановим. Російські спецслужби заявляють, що Захтей був членом «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Тоді разом з так званої «групою Панова-Захтея» були затримані ще як мінімум вісім осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини