Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фігурант красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» скаржиться на проблеми зі здоров'ям через погані санітарні умови у СІЗО

9 / 07 / 2020

Один з фігурантів справи Ескендер Абдулганієв поскаржився на умови утримання: його камера дуже маленька і задушлива, прийняти душ він може лише раз на тиждень протягом 10 хвилин. При цьому вода з крану тече то холодна, то гаряча, також під час купання відключають світло. Абдулганієв розповів, що в таких умовах дуже складно дотримуватися норм гігієни, через це його тіло покрилося висипом. Він звернувся за допомогою до лікаря, дерматолог не діагностував серйозних проблем зі здоров’ям.

Як повідомив QirimInfo адвокат Еміль Курбедінов, Ескендер Абдулганієв скаржиться на те, що у нього з’явилися болі в шлунку. Також Еміль Курбедінов нагадав, що в іншого фігуранта красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір», Рустема Емірусеїнова, випали всі зуби. За словами адвоката, захисники політв’язня марно намагаються домогтися надати йому стоматологічну допомогу.

Нагадаємо, 14 лютого 2019 року силовики окупантів провели обшуки в будинках і заарештували за підозрою в причетності до релігійної організації «Хізб ут-Тахрір» кримських татар, Ескендера Абдулганієва, Арсена Абхаїрова і Рустема Емірусеїнова, жителів смт. Октябрське Красногвардійського району Криму.

Емірусеїнова обвинувачують за ч.1 ст. 205.5 КК РФ («Організація діяльності терористичної організації»). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 25 років до довічного в колонії суворого режиму. Абхаїрова і Абдулганієва обвинувачують за ч.2 ст. 205.5 КК РФ («Участь в діяльності терористичної організації»). Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 20 років.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини