Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ферата Сайфуллаєва, якого на півроку посадили в ШІЗО, відвідав адвокат

20 / 06 / 2017

Вчора, 19 червня, адвокат Едем Семедляєв відвідав політв’язня Ферата Сайфуллаєва, який відбуває термін у виправній колонії №17, в місті Омутнинск Кіровської області РФ. Про це адвокат повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Сайфуллаєв знаходиться в ПКТ (приміщення камерного типу), куди його помістили на півроку, за знайдену сім-карту.

«Моє відвідування супроводжувалося низкою порушень, з боку адміністрації колонії, які я маю намір оскаржити, а саме: здавши заяву на побачення, мені довелося чекати 5 годин поки мені видадуть пропуск і впустять на територію ІК-17. На мою скаргу начальник ІК-17 Макєєв відповів, що у них така процедура перевіряти всіх немісцевих адвокатів», – повідомив адвокат.

Семедляєв також зазначив, що адміністрація ІК-17 тисне на його підзахисного.

«Мені не дали підписати у Ферата документи і доручення в міжнародні організації, пославшись на те, що вони складені англійською та українською мовою. Також Ферату не дають можливість читати Коран», – написав адвокат.

Нагадаємо, в вересні 2016 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону, де слухалася справа кримських мусульман за звинуваченням їх у зв’язках з «Хізб ут-Тахрір», засудив Ферата Сайфуллаєва до п’яти років виправної колонії загального режиму. Він відбуває покарання в колонії №17 Кіровської області РФ.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини