Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Ескендер Апселямов

20 / 09 / 2021

Ескендер Апселямов, 1991 року народження, проживав на зйомній квартирі в Сімферополі, де працював пекарем. Ескендер не брав участі в жодних політичних рухах, захоплювався футболом, був неодружений. 

Апселямов зник у Сімферополі 3 жовтня 2014 р. на шляху з дому на роботу (вийшов з дому о 17:30). Він проживав на вулиці Трубаченка, 41, а працював на Комунальній (15 хвилин пішки від будинку). Близькі Апселямова опитували свідків по його маршруту. Брат Апселямова перевірив усі лікарні та відділення міліції Сімферополя, був в морзі. Ніякої інформації про Ескендера знайти не вдалося. У той же вечір його телефон включився на 15-20 хвилин, але дзвінки на нього хтось скидав.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Хроніки