Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Емір-Усеїна Куку звинуватили в насильницькому захопленні влади в Росії

18 / 01 / 2017

Нове звинувачення за статтею 278 КК РФ «Насильницьке захоплення влади або насильницьке утримання влади» пред’явлено ще одному фігуранту ялтинського «справи Хізб ут-Тахрір» Емір-Усеїну Куку. Про це QirimInfo повідомила кримська активістка Анна Богачева.

«Вчора 17 січня Вадиму Сіруку та Емір-Усеїну Куку висунули звинувачення за статтею 278 КК РФ «Насильницьке захоплення влади», є побоювання, що до цих звинувачень незабаром буде додано статтю 280 КК РФ «Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності», – повідомила Богачова.

Нагадаємо, аналогічне звинувачення було пред’явлено іншим фігурантам ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Вадиму Сірукуу та Енверу Бекірову. Адвокат Еміль Курбедінов раніше заявив, що пред’явлення нового обвинувачення за статтею 278 КК РФ може бути пов’язане із затягуванням розслідування.

Слід зазначити, що статтю 278 КК РФ часто закидають фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» в самій Росії. В окупованому Криму до цього вона не використовувалася. Зараз всі фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» в Криму проходять за статтею 205.5 КК РФ «Організація діяльності терористичної організації».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини