Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Екстрено знизили тиск: Амету Сулейманову викликали «швидку» до зали суду

17 / 09 / 2021

17 вересня фігуранту третьої Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір», що знаходиться під домашнім арештом, стало погано під час засідання Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону. Йому викликали «швидку допомогу».

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Лілю Гемеджі.

За її словами, медик «швидкої» «не взялася стверджувати, що чоловік зможе продовжити участь в процесі». Тому суд відклав слухання до 29 вересня.

За словами адвоката, Амет Сулейманов відчував нездужання з самого ранку. У суді він практично лежав на столі і після неодноразового клопотання було викликано карету «швидкої».

За словами адвоката, фельдшер підтвердила високий тиск у Сулейманова, його екстрено знизили медикаментами.

Сулейманову, повідомляє «Кримська солідарність» відкрили лист непрацездатності. Участь в судовому засіданні він може приймати тільки в присутності медиків.

«Зараз мій підзахисний відсиджується на лавці, бо він не в змозі продовжити шлях в Бахчисарай до місця свого проживання і співробітник служби виконання покарань знаходиться поруч з ним для надання необхідної допомоги, якщо вона йому знадобиться», — сказала Ліля Гемеджі.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року ФСБ і ОМОН провели масові обшуки в будинках кримських татар в Бахчисараї і Бахчисарайському районі. Обшуки проводилися у вчителя історії Сейтумера Сейтумерова, кореспондентів «Кримської солідарності» Сейдамета Мустафаєва, Шукрі Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова, Айдера Сулейманова і Амета Сулейманова.

Їм усім інкримінували членство в організації «Хізб ут-Тахрір», яка в РФ і в окупованому Криму вважається екстремістською (українськими законами організація не заборонена).

Амет Сулейманов утримується під домашнім арештом в Бахчисараї. У 2007 йому був поставлений діагноз «артеріальна недостатність і мітральна недостатність». Була дана рекомендація про заміну серцевого клапана. Він щорічно проходив курс терапії і лікування в лікарні.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини