Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Екскурсії, що надихають

23 / 10 / 2015

Громадська ініціатива «КримSOS» разом із проектом Екскурсії project «Крокуючи крізь час» порозмірковували над цим питанням і організували низку подорожей маловідомими шляхами Київщини та Чернігівщини. У проекті взяли участь десятки переселенців. Таким чином усіх охочих познайомили зі Старим Києвом, Татаркою, Липськими маєтками. Туристи відкрили для себе ще й дендропарк «Олександрію», Буки, Козелець і Батурин.

Чарівна Оксана Воробйова, стала керівником проекту після того, як одного дня зателефонувала в КримSOS і запропонувала проводити для переселенців безкоштовні екскурсії. Вона була змушена покинути Луганськ і переїхати з чоловіком до Києва. Таким чином ми провели першу екскурсію, другу. Невдовзі з’явилося чимало вдячних відгуків, і ми зрозуміли, що цим слід займатись системно. Для відвідувачів екскурсій – це спосіб вибратися з буденності, побачити красу довкола. Проект реалізовано в рамках Програми малих грантів УВКБ ООН.

«Бути екскурсоводом – моя дитяча мрія. Саме тому я вирішила, чому б не втілити свою мрію в реальність саме в Києві?», –  ділиться враженнями керівник проекту, Оксана Воробйова.

Подорожуйте і відкривайте для себе нові таємниці України!

[gallery-2355]

Вибір редакції

Ще Новини