Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джон Маккейн: в США ніколи не погодяться з анексією Криму

11 / 04 / 2016

Сенатор Сполучених Штатів Америки Джон Маккейн заявив, що в США ніколи не погодяться з анексією Росією українського Криму.

Як повідомив Маккейн у відеозверненні, яке транслювали у Сеймі Литви у зв’язку з проведенням Всесвітнього конгресу кримських татар, США твердо підтримуватиме територіальну цілісність України.

«Я б хотів зараз бути з вами і висловити подяку за те, що постійно йде мова про анексію Криму і тиск на кримських татар. США твердо підтримують територіальну цілісність України і ніколи не погодяться з анексією Криму», — цитує сенатора прес-служба уповноваженого президента України зі справ кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

За словами Маккейна, він ніколи не припинить свою боротьбу за вільну і незалежну Україну з Кримом в її складі.

«Крим — це земля предків татар, і вони мають право жити на своїй батьківщині, світ не може залишитися осторонь… Тільки словами ми нічого не доб’ємося. Потрібна згуртованість. Я ніколи не припиню свою боротьбу за вільну і незалежну Україну з Кримом в її складі. Завжди буду підтримувати вас у цій боротьбі, і хай благословить вас бог», — додав він.

Нагадаємо, в Литві почалося засідання координаційної ради Всесвітнього конгресу кримських татар, яке триватиме з 11 по 13 квітня у Вільнюсі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини