Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джеппаров написав заяву з проханням обстежити його в цивільній лікарні

16 / 06 / 2017

Фігурант «справи Хізб ут-Тахрір» Арсен Джеппаров звернувся до начальника медсанчастини СІЗО з проханням про проведення медичного обстеження, в зв’язку з погіршенням його здоров’я. Копію заяви опублікував адвокат Джеміль Темишев на своїй сторінці в Facebook.

Політв’язень написав, що, перебуваючи в карцері він застудив нирки, які сильно болять, крім того, у Джеппарова сильно болить правий бік обличчя.

«У середу в карцер до мене заходив фельдшер, який сказав, що через вологу та холод я застудив нерв», – написав кримський татарин.

Джеппаров просить дозволити вивезти його до цивільної лікарні для обстеження та лікування, так як стан його здоров’я значно погіршився.

Нагадаємо, фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова посадили в карцер на 25 днів.

За час перебування в СІЗО у Арсена Джеппарова значно погіршився стан здоров’я. На його тілі постійно виникають абсцеси. Через це в листопаді минулого року Джеппаров переніс операцію.

Нещодавно у Джеппарова утворилося нове запалення в області вуха. Через це він частково оглух. Крім того, його постійно мучать головні болі. Однак, адміністрація СІЗО продовжує ігнорувати прохання Джеппарова про повноцінне медичне обстеження.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини