Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джемілєву повідомили про засідання суду у Москві за його справою

2 / 11 / 2016

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв отримав телеграму з інформацією про те, що в середині грудня в Верховному суді РФ в Москві пройде розгляд справи за його апеляційною скаргою. Про це повідомляє сайт QHA.

У документі говориться, що головою судового складу засідання судової колегії в адміністративних справах буде В.Б. Хаменко.

«Призначена у Верховному суді Росії справа за апеляційною скаргою на рішення московського міського суду згідно із позовною заявою Мустафи Джемілєва ФСБ РФ, відбудеться о 10:00 16 грудня в Москві», – повідомляється в телеграмі на ім’я Мустафи Джемілєва.

Нагадаємо, раніше, в лютому 2015 року Басманний суд Москви визнав законним рішення про заборону лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву на в’їзд на територію Росії.

Таким чином, було відмовлено в задоволенні його скарги на дії Федеральної міграційної служби Росії, за рішенням якої, як стверджують заявники, Джемілєву обмежений в’їзд на територію РФ.

Після цього російський адвокат Марк Фейгін подав позов проти ФСБ Росії про незаконну заборону в’їзду до Криму Мустафі Джемілєву.

Нагадаємо, 3 травня 2014 року на адміністративному кордоні з Кримом російські прикордонники не пропустили на півострів Мустафу Джемілєва, посилаючись на рішення ФСБ РФ від 19 квітня 2014 року про заборону йому в’їзду на територію окупованого півострова терміном на п’ять років .

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини