Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Джелялов: найближчим часом пройде нова хвиля арештів

7 / 11 / 2016

Перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял повідомив, що в Криму найближчим часом очікують нову хвилю арештів. Про це він розповів в інтерв’ю QirimInfo.

“Ми очікуємо, що найближчим часом пройде нова хвиля арештів, причому саме активістів. Ми точно знаємо, що переслідування і арешти за релігійними ознаками триватимуть. Силовики нам відкритим текстом говорять, що арешти в Строгановці та Кам’янці не останні в так званій «справі Хізб ут-Тахрір». Більш того вони нам радять, мовляв, не втручайтеся і не захищайте їх, щоб самим не потрапити під роздачу”, – розповів Джелял.

“Що стосується мене, останнім часом ніяких дій з боку влади не проводиться … Але у мене, як і у багатьох інших колег, загальне відчуття, що саме це і насторожує. Активність і увага з боку силовиків завжди тримали тебе в тонусі, а зараз відчуття, що дають розслабитися, щоб потім раптово себе проявити”, — додав Джелял.

Нагадаємо, 26 квітня так званий «Верховний суд» Криму заборонив діяльність Меджлісу на території анексованогопівострова. 29 вересня Верховний суд РФ відхилив апеляцію захисту і підтвердив визнання Меджлісу кримськотатарського народу екстремістською організацією.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини