Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Диверсанта» Олексія Стогнія засудили на 3,5 роки за зберігання зброї

26 / 07 / 2017

Київський районний суд Сімферополя засудив фігуранта «справи диверсантів» Олексія Стогнія до 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Стогнія засудили за ч.1 ст. 222 КК РФ [Незаконне придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів] і ч.1 ст. 223 КК Росії [Незаконне виготовлення, переробка або ремонт вогнепальної зброї та боєприпасів].

Ці статті не пов’язані зі звинуваченням, яке спочатку було пред’явлено Стогнію. Так, в листопаді минулого року, відразу після затримання Стогнія, російські ЗМІ називали його полковником Головного управління розвідки України. Також ЗМІ пов’язували його з іншим фігурантом «справи диверсантів», севастопольцем Дмитром Штибліковим.

За словами дружини Олексія Стогнія Оксани, її чоловіка затримали в ніч з 14 на 15 листопада 2016 року у російському КПВВ напроти пункту пропуску Каланчак при виїзді з Криму, коли він прямував до Києва до на день народження доньки.

Раніше ще одного фігуранта «справи диверсантів» Володимира Присіча засудили до 3 років позбавлення волі, нібито за зберігання наркотиків.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини