Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Диверсант» Панов розповів про тортури ФСБ

8 / 12 / 2016

Арештований у справі так званих «українських диверсантів», Євген Панов, направив до Слідчого комітету РФ заяву про застосовування до нього тортур.

Про це повідомляє «Медіазона» з посиланням на адвоката Дмитра Дінзе.

За словами Панова, близько четвертої години ранку 7 серпня, коли він на своєму автомобілі перетинав адмінкордон з окупованим Кримом через КПП в районі Армянська, його затримали «імовірно, співробітники ФСБ».

«Після чого протягом шести днів мене катували з особливою жорстокістю із застосуванням фізичного насильства», – стверджує Панов. Він просить слідчих перевірити дії співробітників ФСБ, які його затримували.

«Били залізною трубою в області голови, спини, нирок, рук, ніг, затягували наручники ззаду до оніміння рук, підвішували за наручники: згинали мої ноги в колінах, застібали наручники попереду трохи нижче колін і вставляли під коліна залізну палицю, після чого двоє чоловіків , взявшись з двох сторін, піднімали цю палицю і мене, від чого я відчував дикий біль», – пише Панов про тортури.

Коли Панов просив припинити тортури і пояснити, за що його катують, йому відповідали, що це розплата «за спільні поїздки з Олексієм Сандулом».

«Крім того, під час тортур на мій статевий член наділи хомут і затягували його до посиніння, при цьому чоловіки запитували: «Кого ти приїхав підривати?». Я не міг відповісти на це питання, оскільки у мене не було такої мети, і я не розумів, чому вони так вважають», – розповів він.

Нагадаємо, 5 грудня Лефортовський суд Москви продовжив Євгену Панову та Андрію Захтею термін арешту до 7 березня 2017 року. Засідання пройшли в закритому режимі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини