Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Двоє з десяти затриманих біля будинку Мустафаєва знаходяться у відділі поліції

23 / 02 / 2017

Двоє з десяти затриманих біля будинку Марлена Мустафаєва кримських татар знаходяться в одному з відділів поліції Сімферополя. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

«На даний момент відомо, що двоє осіб перебувають [в Сімферополі] на вулиці Павленко навпроти Верховного суду Криму. Там два відділи поліції: по Сімферопольському і Залізничному районах. При якомусь із них є установа, де утримують адмінарештованих. Їм [заарештованим] зобов’язані були дати можливість відразу зателефонувати, щоб повідомити родичам своє місце перебування. Крім того, адмінарештовані мають право на один дзвінок в день. Мабуть, це їм не роз’яснили і тому ніхто на зв’язок і не виходив», – пояснив Курбедінов, додавши, що найімовірніше решта затриманих знаходяться там же.

Раніше в своєму Facebook адвокат повідомив, що адмінарештовані не виходять на зв’язок, а їхні родичі дуже стурбовані.

Нагадаємо, 21 лютого в будинку кримського татарина Марлена Мустафаєва російські силовики провели обшук. У той же день суд визнав його винним в порушенні частини 1 статті 20.3 КоАП РФ і присудив 11 діб адміністративного арешту. Тоді ж були затримані ще десять чоловік, які стали свідками затримання Мустафаєва. Їх визнали винними в порушенні статті 20.2 КоАП РФ [несанкціонований масовий захід] і заарештували на 5 діб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини