Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Двоє фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» пройдуть примусову психіатричну експертизу

22 / 02 / 2017

Фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» Айдера Саледінова і Рустема Ісмаїлова помістили в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила дружина Ісмаїлова, Фатма.

«Сьогодні 22 лютого мого чоловіка Ісмаїлова Рустема і чоловіка Гузаль – Саледінова Айдера поміщають в психіатричну лікарню за адресою вулиця Рози-Люксембург, Сімферополь. Ми розцінюємо ці дії з боку силовиків як застосування каральної медицини», – повідомила Фатма Ісмаїлова.

Айдер Саледінов та Рустем Ісмаїлов є фігурантам сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір». 12 жовтня минулого року в Сімферополі російські силовики провели обшуки в будинках у п’ятьох мусульман в кримськотатарських мікрорайонах Кам’янка і Строгонівка. За ґратами опинилися брати Узаїр та Тимур Абдуллаєва, Еміль Джемаденов, Рустем Ісмаїлов і Айдер Саледінов.

12 січня цього року фігуранта бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» Зеврі Абсеїтова також помістили в психіатричну лікарню для проходження експертизи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини