Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Двом фігурантам «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір» продовжили арешт

8 / 12 / 2016

Сьогодні, 8 грудня, Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» Еміру-Усеіну Куку та Рефату Алімову – на два місяці, до 8 лютого. Про це повідомляє кореспондент QirimInfo.

Нагадаємо, Емір-Усеин Куку, Рефат Алімов, Вадим Сірук, Енвер Бекіров, Муслім Алієв та Арсен Джеппаров були затримані співробітниками ФСБ 11-12 лютого 2016 року за підозрою в причетності до забороненої на території РФ організації Хізб ут-Тахрір.

Вони є фігурантами так званої «ялтинської справи Хізб ут-Тахрір». В цілому за підозрою в причетності до Хізб ут-Тахрір в Криму були затримані 19 осіб, більшість з яких кримські татари.

Раніше, 6 грудня, Київський районний суд Сімферополя також продовжив арешт на два місяці Вадиму Сірук, Енверу Бекірову, Мусліму Алієву та Арсену Джеппарову.

Також нагадаємо, що Вадиму Сірук, Мусліму Алієву, Рефату Алімову та Арсену Джеппарову була призначена примусова психіатрична експертиза. У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ України висловило протест. Також сьогодні, 8 грудня, в психіатричну лікарню для проведення примусової експертизи був поміщений Еміру-Усеін Куку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини